Kim jesteśmy

O nas

W kilku słowach przedstawimy, skąd wzięła się w nas idea pracy z psami.
Siłą napędową naszego życia jest pies, w pełnym tego słowa znaczeniu. I właśnie nieustanna obecność psów w naszym życiu, obserwacja ich zachowań, zwyczajów, sposobu komunikacji, chęci pracy i współpracy z człowiekiem spowodowała, że poświęciliśmy się tym zagadnieniom bez reszty.


To, co nas fascynuje to potęga umysłu psa, jego zdolność do samodzielnej egzystencji, niesamowicie rozwinięty system komunikacji wewnątrzgatunkowej, chęć pracy dla nas i współpracy z nami oraz wierność, miłość i oddanie jakie nam, ludziom, oferują. Poprawa dobrostanu każdego psa, z uwzględnieniem zaspokojenia wszystkich jego potrzeb, rozwój kompetencji oraz zachowanie odpowiedniego balansu między stymulowaniem umysłowym a fizycznym z uwzględnieniem predyspozycji każdego czworonoga wynikających min. z temperamentu, rasy, wieku jest podstawą naszej pracy. Bazując na tej idei uczymy ludzi, jak zbudować trwałą więź lub naprawić nadszarpnięte relacje, a także w jaki sposób pracować z psami, które sprawiają „problemy wychowawcze”.


Dysponując zdobytą i wciąż poszerzaną wiedzą z zakresu pracy trenerskiej, instruktorskiej, zoopsychologa/ behawiorysty udokumentowaną certyfikatami oraz w oparciu o własne doświadczenia, obserwacje, pracę i potrzebę ciągłego rozwoju – stworzyliśmy Psią Moc – miejsce, w którym pod naszym nadzorem i z naszą pomocą będziesz mógł zrozumieć mechanizm zachowań swojego psa, a także rozwijać i doskonalić jego umiejętności. Kursy grupowe i indywidualne, szkolenia Nosework, porady behawioralne oraz komfortowy domowy hotel dla psów- to wszystko w jednym miejscu czeka na Ciebie i Twojego przyjaciela.

533 568 705