Spacer socjalizacyjny

W dniu wczorajszym mieliśmy zorganizowany spacer socjalizacyjny z kilkoma pieskami biorącymi udział w obecnej edycji szkolenia z posłuszeństwa. Min. pieski uczą się, jak zachowywać się w obecności innych psów i ich właścicieli oraz jak bezpiecznie mijać się z nimi bez wywoływania jakichkolwiek negatywnych emocji. Następne spacery już niebawem.

Kursy grupowe

Psie Przedszkole i Posłuszeństwo Ogólne!!!! Harmonogram kursów grupowych na 2023 rok!!!
Dla kogo:
– dla świadomych odpowiedzialności wynikającej z posiadania psa przewodników- a Ty taki jesteś!!!!
– dla tych, którzy chcą nauczyć się podstaw pracy z czworonożnym przyjacielem- a Ty tego chcesz!!!
– dla zrozumienia psychiki psa i jego zachowań- a masz mnóstwo pytań i wątpliwości!!!
– dla budowania poprawnej relacji, dla wspólnej zabawy, radości, satysfakcji- wszystko o czym marzysz, ale nie wiesz, jak to osiągnąć😉.
Szkolenia połączone z szeroką interpretacją i analizą psich zachowań (także Twojego pupila) – prowadzone przez trenera, instruktora Nosework oraz behawiorystę☺️.
Zapisz się już dziś, a jeśli masz pytania, zadzwoń.

Kończymy Przedszkole i Posłuszeństwo
Spacerowym krokiem zakończyliśmy kolejne szkolenia grupowe- maluszki i starszaki wraz ze swoimi przewodnikami zasługują na przerwę, a po wakacjach- zapraszamy na kolejne etapy!!!!
Szczególne podziękowania kierujemy do Marysi- małej wielkiej przewodniczki, która fantastycznie pracowała z dość ciężkim kalibrem- równie świetną ogarzycą Kraską!!! BRAWO DZIEWCZYNY!!!!

Czerwcowe Psie Przedszkole – zapisy czas start!!!!
Psim maluszkom i przewodnikom szczególnie polecamy Psie Przedszkole – zajęcia w formie zabawy uczą Was, przewodników- jak pracować z psem, jak i kiedy nagradzać, kiedy wymagać, a kiedy wspierać. Małe grupy kursantów dają możliwość indywidualnego podejścia do każdego uczestnika, a przerwy w czasie treningów wykorzystujemy na omówienie problemów behawioralnych i niepokojących Was sytuacji. U nas jesteście zaopiekowani, bo stawiamy na jakość a nie ilość.

533 568 705